Cyklistika

Pokiaľ bicykel nemôže chýbať vo vašej výbave, tak cyklistický okruh Tále – Krpáčovo je práve pre vás. Odporúčame avšak nebáť sa objavovať aj iné cestičky v blízkom okolí.

Spoznať viac

Lyžovanie

Lyžiarske svahy na každej strane – už si len vybrať. Ski Tále len pár minút od vás, Jasná a Mýto pod Ďumbierom do 15-tich minút.

Spoznať viac

Turistika

Okolité hory v sebe ukrývajú nespočetné množstvo zákutí a chodníčkov, ktoré vás svojou prírodou očaria v každom ročnom období.

Spoznať viac

Horolezectvo

Skalné a ľadovcové terény v okolí hotela Partizán ponúkajú priestor pre aktivity práve pre milovníkov horolezectva. Taktiež je možné sa skontaktovať s Horolezeckým klubom Kamenná chata pod Chopkom v Jasnej.

Golf

Práve Tále sú sídlom jedného z najznámejších golfových rezortov na Slovensku, Grey Bear Tále. Ak ste zatiaľ neprišli na chuť tomuto športu, stačí jedna návšteva a krásne prostredie s jedinečnými výhľadmi vás určite nabudia.

Spoznať viac

Jazdenie

Rodiny s deťmi určite ocenia farmu Ajax, kde máte možnosť si zajazdiť na poníkoch, navštíviť minizoo a prezrieť si gazdovský dvor s domácimi zvieratkami.

Spoznať viac

Wellness

Oddych máte doslova na skok – priamo v areáli rezortu sa pre vás nachádzajú sauny a perličkové vane. A pokiaľ túžite po masáži, bazéne, ošetrení tváre alebo tela či balneoterapii, tieto služby nájdete len pár minút od apartmánov v hoteli Partizán.

Spoznať viac

Gastronómia

O hlade určite nezostanete; v blízkom okolí máte totižto hneď niekoľko možností na srtavovanie, od tradičnej slovenskej kuchyne až po modernú.

Spoznať viac

Oddych

V areáli Evergreen Tále je pre vás k dispozícii i tenisový kurt, detské ihrisko či exteriérové grilovanie. No a pokiaľ máte chuť sa v lete trochu schladiť, určite navštívte vodnú nádrž Krpáčovo.

Spoznať viac

Lokalita

V úpätí Nízkych Tatier sa vám naskytuje neskutočné množstvo aktivít, a to v akomkoľvek ročnom období.